dr Monika Tyszkiewcz-Bandur

Psycholog, psychoterapeutka, doktor Nauk o Zdrowiu
telefon: 504-122-953, monbandur@gmail.com


untitled_ps_lr2

Jeśli chcesz być bardziej odporny na trudności i zyskać więcej wolności od swoich objawów, poprawić jakość życia i przemyśleć ważne kwestie, mogę Ci w tym pomóc.

Jestem psychologiem i psychoterapeutką z wieloletnim doświadczeniem. Studia psychologiczne skończyłam w 2000 r. na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przeszłam całościowe szkolenie psychoterapeutyczne. Obecnie jestem w trakcie szkolenia z psychoterapii analitycznej przy Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychoanalitycznej w Warszawie. Specjalizuję się w psychoterapii osób dorosłych i młodzieży (od 16 r.ż.).

Pracuję tak, aby możliwe stało się zrozumienie znaczenia objawów takich jak: lęki, depresje, zaburzenia osobowości, perwersje, zaburzenia odżywiania, uzależnienia. Ciekawią mnie choroby psychosomatyczne jako przejaw nieświadomej komunikacji. Psychoterapię postrzegam jako podróż, która pomaga pogłębić wiedzę o sobie i której zadaniem jest zredukować tendencję do odtwarzania objawu oraz doprowadzić do opracowania bardziej twórczych sposobów inwestowania energii psychicznej.

Pracuję w podejściu psychoanalitycznym, w którym superwizuję swoją pracę. Uważam je za najbardziej użyteczne w psychoterapii, ponieważ potrafi najlepiej uchwycić i nazwać nasze najgłębsze egzystencjalne dylematy. Z doświadczenia wiem, że to, co nazwane i zrozumiane daje siłę do zmiany i przekroczenia starych przyzwyczajeń.